Karrier

ÉPÍTÉSVEZETŐ:

munkatársat, alvállalkozót keresünk műfüves sportpályák építési és munkáinak irányítására.

Feladatok:

  • a kivitelezési munkák előkészítése, szervezése, irányítása és ellenőrzése,
  • a beosztottak, alvállalkozók, beszállítók munkájának koordinálása,
  • az építési folyamatok felügyelete,
  • az építési határidők betartása, betartatása,
  • folyamatos kapcsolattartás a cég vezetésével,
  • a hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása,
  • az építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése, illetve ellenőrzése,
  • a kivitelezési költségkeretek betartása,
  • részvétel a megvalósult munkák átadásában, a megvalósulási dokumentációk készítésében

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • építésvezetésben és projektirányításban szerzett szakmai tapasztalat, különös tekintettel a műfüves sportpálya építésre,
  • elkötelezettség magas színvonalú kivitelezési munkák megvalósítása iránt,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • önálló, felelősség teljes munkavégzés képessége,
  • jó problémamegoldó képesség, kommunikációs készség,
  • lelkiismeretesség, precizitás, terhelhetőség,
  • utazási hajlandóság, mobilitás,

ÉRTÉKESÍTÉS:

munkatársat keresünk